صنعت دام و طیور و آبزیان
حضور قدرتمندانه شرکت مرغک

حضور قدرتمندانه شرکت مرغک
در نمایشگاه‌های دام و طیور تبریز و مشهد‭  - ‬1398‭ - ‬

ارتباط موثر و مداوم با مشتریان شرکت و البته در سطحی وسیع‌تر تعامل سازنده با کلیه فعالان و صاحبان صنعت طیور تخم‌گذار کشور، همواره از راهبردهای اساسی شرکت مرغک بوده است.
با توجه به اینکه حضور در نمایشگاه‌ها فرصتی مغتنم برای ارتباط چهره به چهره با مرغداران و انجام مذاکرات سازنده با فعالان این صنعت است، شرکت مرغک امسال نیز همچون سال گذشته، قدرتمندانه در نمایشگاه‌های بین‌المللی دام و طیور تبریز و مشهد حضور یافت.
به رغم مشکلاتی که طی ماه‌های اخیر صنعت مرغ تخم‌گذار کشور را تحت تاثیر قرار داده است، فضای نمایشگاه‌های مذکور از علاقمندی مرغداران و تولیدکنندگان به ادامه کار و فعالیت حکایت داشت. 
معرفی دستاوردها و فعالیت‌های شرکت مرغک، پاسخ‌گویی به سوالات مرغداران و مراجعه‌کنندگان، نشست‌های صمیمانه با مشتریان شرکت‌، گفتگو و مذاکره با اعضای اتحادیه‌ها و تعاونی‌های مرغ تخم‌گذار، ملاقات با تجار خارجی، گفت‌وگو با مدیران و کارشناسان ادارات جهاد کشاورزی و دامپزشکی و بحث و تبادل نظر با واردکنندگان و تولیدکنندگان واکسن و نهاده‌های مورد نیاز صنعت مرغ تخم‌گذار از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در این دو نمایشگاه بود. 
شرکت مرغک بر این باور است که با عزم و اراده فعالان و متولیان صنعت مرغ تخم‌گذار کشور، تکیه بر توان داخلی، برنامه‌ریزی دقیق جهت تنظیم فرآیند تولید و توسعه صادرات و با در نظر داشتن قدمت و ظرفیت‌های گسترده این صنعت در کشور، می‌توان از مشکلات عبور کرد و رونق و شکوفایی مجدد این صنعت را به نظاره نشست. 

ماهنامه دام و کشت و صنعت- شماره۲۳۱ - تیر ۱۳۹۸
 

مدیر سایت
info@iranagrimagazine.com

به این مطلب امتیاز دهید:

کارشناسان ما در مورد مشکلات تولید محصولات، که نمی‌توانید برای آن جوابی پیدا کنید؛ می‌توانند به شما کمک کنند

info@iranAgriMagazine.com
arrow