آب، خاک و سیستم های نوین آبیاری
شرکت آنزان پویا؛ مجري فاز اول طرح 550 هزار هكتاري


شركت آنزان پويا از شركت‌هاي وابسته به هلدينگ جهاد نصر كرمان بوده كه با اختيار داشتن ماشين‌هاي سنگين و تخصصي در حال فعاليت در رشتههاي آبياري و زهكشي – راه و ترابري و نفت و گاز و .... است.

از اهم پروژههاي اين شركت مي‌توان به اين موارد اشاره كرد:

• احداث خط انتقال 16 اينچ رشتخوار – مجتمع فولاد

• خط انتقال گاز 16 اينچ ماهان – بم قطعه 2

• طرح و اجراي شبكه فرعي آبياري و زهكشي دشت رامهرمز واحد عمراني

• احداث ايستگاه پمپاژ آزادگان يراي آبرساني به عرصه ريزگردها

• طرح و ساخت شبكه فرعي آبياري و زهكشي اراضي دشت آزادگان- ابوحميظه

• پروژه طرح و ساخت مقابله با ريزگزدها در دشت آزادگان

• احداث خط انتتقال گاز 16 اينچ تربت حيدريه به كاشمر

مهندس محمدجعفر آل طيب، مديرعامل شركت فني و مهندسي آنزان پويا و عضو هلدينگ جهاد نصر كرمان‌، با طي مدارج عالي تحصيلي در رشته‌هاي راه و ساختمان و مديريت تاكنون در سمت‌هاي مختلفي مورد آزمون قرار گرفته و از آن‌ها موفق بيرون آمده است كه از آن جمله مي‌توان به: مسئول كميته عمران و شوراي مركزي جهاد سازندگي اهواز (از سال 58 لغايت 65‌)، عضو و رييس هيات مديره شركت لوله‌سازي اهواز شركت نفت و مدير پروژههاي آبياري و زهكشي و نفت و گاز در شركت جهاد نصر كرمان، اشاره كرد.

وي در گفت‌وگو با نشريه درخصوص توانمندي‌هاي شركت آنزان پويا گفت: اين شركت با حدود 250 نفر پرسنل، رتبه دو آبياري و زهكشي و رتبه سه نفت و گاز را به خود اختصاص داده است، كه پروژههاي آبياري و زهكشي در فاز اول طرح 550 هزار هكتاري در منطقه رامهرمز و سوسنگرد به مقدار حدود900 هكتار در حال اجرا مي‌باشد.

آل طيب با اشاره به ديگر فعاليت‌هاي شركت افزود: اين شركت در اجراي پروژههاي مربوط به كنترل ريزگردها در استان خوزستان، پروژه‌هاي احداث كانال، احداث ايستگاه پمپاژ و اجراي پروژههاي خطوط اتصال گاز فعاليت قابل توجهي را دارد.

مديرعامل شركت آنزان پويا با تأكيد بر بالا بردن كيفيت محصولات توليدي خاطرنشان ساخت: قيمت پايين محصول همراه با كيفيت ضعيف، مطلوب مصرف‌كنندگان نيست و به منظور حمايت از توليدكنندگان نيز بايد بانك‌ها اعتبارات خود را در راستاي كمك به توليد و اجراي پروژههاي عمراني با بهره كم بكار گيرند.

نشریه دام و کشت و صنعت - شماره ۲۱۷  و ۲۱۸ - سال ۱۳۹۷

مدیر سایت
info@iranagrimagazine.com

به این مطلب امتیاز دهید:

کارشناسان ما در مورد مشکلات تولید محصولات، که نمی‌توانید برای آن جوابی پیدا کنید؛ می‌توانند به شما کمک کنند

info@iranAgriMagazine.com
arrow