زراعت و باغبانی و منابع طبیعی
شرکت آنزان پویا

شرکت آنزان پویا

مجری فاز اول طرح 550 هزار هکتاری

شرکت آنزان پویا از شرکت‌های وابسته به هلدینگ جهاد نصر کرمان بوده که با اختیار داشتن ماشین‌های سنگین و تخصصی در حال فعالیت در رشته های آبیاری و زهکشی – راه و ترابری و نفت و گاز و .... است.
از اهم پروژه های این شرکت می‌توان به این موارد اشاره کرد: 
• احداث خط انتقال 16 اینچ رشتخوار – مجتمع فولاد 
• خط انتقال گاز 16 اینچ ماهان – بم قطعه 2
• طرح و اجرای شبکه فرعی آبیاری و زهکشی دشت رامهرمز واحد عمرانی
• احداث ایستگاه پمپاژ آزادگان یرای آبرسانی به عرصه ریزگردها 
• طرح و ساخت شبکه فرعی آبیاری و زهکشی اراضی دشت آزادگان -  ابوحمیظه
• پروژه طرح و ساخت مقابله با ریزگزدها در دشت آزادگان
• احداث خط انتتقال گاز 16 اینچ تربت حیدریه به کاشمر

مهندس محمدجعفر آل طیب، مدیرعامل شرکت فنی و مهندسی آنزان پویا و عضو هلدینگ جهاد نصر کرمان‌، با طی مدارج عالی تحصیلی در رشته‌های راه و ساختمان و مدیریت تاکنون در سمت‌های مختلفی مورد آزمون قرار گرفته و از آن‌ها موفق بیرون آمده است که از آن جمله می‌توان به: مسئول کمیته عمران و شورای مرکزی جهاد سازندگی اهواز (از سال 58 لغایت 65‌)، عضو و رییس هیات مدیره شرکت لوله‌سازی اهواز شرکت نفت و مدیر پروژههای آبیاری و زهکشی و نفت و گاز در شرکت جهاد نصر کرمان، اشاره کرد.
وی در گفت‌وگو با نشریه درخصوص توانمندی‌های شرکت آنزان پویا گفت: این شرکت با حدود 250 نفر پرسنل، رتبه دو آبیاری و زهکشی و رتبه سه نفت و گاز را به خود اختصاص داده است، که پروژههای آبیاری و زهکشی در فاز اول طرح 550 هزار هکتاری در منطقه رامهرمز و سوسنگرد به مقدار حدود900 هکتار در حال اجرا می‌باشد.
آل طیب با اشاره به دیگر فعالیت‌های شرکت افزود: این شرکت در اجرای پروژههای مربوط به کنترل ریزگردها در استان خوزستان، پروژه‌های احداث کانال، احداث ایستگاه پمپاژ و اجرای پروژههای خطوط اتصال گاز فعالیت قابل توجهی را دارد. 
مدیرعامل شرکت آنزان پویا با تأکید بر بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی خاطرنشان ساخت: قیمت پایین محصول همراه با کیفیت ضعیف، مطلوب مصرف‌کنندگان نیست و به منظور حمایت از تولیدکنندگان نیز باید بانک‌ها اعتبارات خود را در راستای کمک به تولید و اجرای پروژههای عمرانی با بهره کم بکار گیرند.

نشریه دام و کشت و صنعت  -  شماره ۲۱۷  و ۲۱۸  -  سال ۱۳۹۷
 

مدیر سایت
info@iranagrimagazine.com

به این مطلب امتیاز دهید:

کارشناسان ما در مورد مشکلات تولید محصولات، که نمی‌توانید برای آن جوابی پیدا کنید؛ می‌توانند به شما کمک کنند

info@iranAgriMagazine.com
arrow