اخبار و رویدادهای کشاورزی
مهرفرد: مدارک برائت از اتهامات

همياران عزيز
باعرض سلام و تجديد ارادت،
نظر به اينكه اخيراً در فضاي مجازي و برخي از مطبوعات و خبر گزاريها عنوان نموده اند كه : 
"اقاي مهرفرد معاون بازرگاني وزارت جهاد كشاورزي به شركت خود جهت واردات گوشت ارز داده است" 
موارد زير را به اطلاع ميرسانم: 


•اولاً در اواخر سال ١٣٨٥ پس از خروج از دولت و بازنشستگي زودهنگام به همراه تعدادي از دوستان، شركتي به نام توسعه و ابتكار نور البرز تأسيس نموديم كه بعدها ان شركت، شركت ديگري به نام فراسوي انديشه توانا تشكيل داد.


•ثانياً درسال ١٣٩٤ كه به طور ناخواسته و باتقدير الهي مقرر شدمسئوليت دولتي بپذيرم با توجه به دو قانون منع مداخله ... و منع تصدي بيش از يك شغل... ،درحاليكه طبق قوانين مذكور امكان حفظ ٤ درصد سهم براي خود و حفظ كل سهام فرزندم را داشتم، قبل از پذيرش مسئوليت، تمامي سهام خود و فرزندم را در شركتهاي مذكور واگذار  نمودم  گواهي وزارت اقتصاد ودارائي در اين باره موجود است همچنين از هيئت مديره هردو شركت، قبل از انتصاب به سمت كنوني استعفا داده و خارج شدم كه اگهي روزنامه رسمي در اين باره نيز موجود است.
بنابراين قبل از شروع مسئوليت دولتي، هيچگونه منافعي در شركتهاي مذكور نداشته و اصولاً هيچگونه دخالت و حتي اطلاعي از تصميمات ان شركتها  ندارم.


• ثالثاً ازتاريخ ٢٥ تيرماه ١٣٩٧ كه بنا به تصميم دولت، تأييد ثبت سفارشات كالاهاي كشاورزي براي دريافت ارز به اينجانب محول شد،  با استقرار يك سامانه هوشمند براي تأييد اهليت و ...، رويه اي ايجاد نمودم كه هر ثبت سفارش توسط سه نفر:  يك كارشناس، مدير مربوطه و مدير كنترل بررسي وتأييد ميشود. حتي يك مورد خارج از اين رويه تأييد نشده و حتي يك مورد را شخصاً بررسي و تأييد نكرده ام. همه اين موارد در سامانه ثبت شده و قابل بازيابي و مشاهده است.


• رابعاً شركت انديشه توانا  درسال ١٣٩٦ منحل شده است. اينجانب در ان سال هيچگونه اختياري براي تأييد تخصيص ارز نداشته ام.


مدارك براي رؤيت دوستان اماده است.
لذا اعلام ميدارم كه در پرتو عنايات حضرت حق، همواره و تا پاي جان بر عهد خود استوارم و هيچگاه به ارمانها و امانت ملت ايران خيانت نخواهم كرد و سزاي تهمت انسانهاي زبون و كوچك را به ان قادر بي همتا ميسپارم.


ارادتمند مهرفرد
 

مدیر سایت
info@iranagrimagazine.com

به این مطلب امتیاز دهید:

کارشناسان ما در مورد مشکلات تولید محصولات، که نمی‌توانید برای آن جوابی پیدا کنید؛ می‌توانند به شما کمک کنند

info@iranAgriMagazine.com
arrow